Seeed Studio's reComputer Jetson-serie mini-pc's zijn voorzien van NVIDIA Jetson Nano of Xavier NX system-on-module
De J1020 (voorheen Jetson-10-1-H0) is een handzame AI-box opgebouwd met een Jetson Nano-module, veel I/O's, een aluminium behuizing, passieve koeling, vooraf geïnstalleerd JetPack-systeem en daarmee klaar voor de ontwikkeling en implementatie van uw volgende AI-applicatie.
De reComputer is vergelijkbaar met de NVIDIA Jetson Nano Developer Kit met Gigabit Ethernet-poort, 4 USB 3.0 Type-A-poorten, HDMI-poort en DP-poort.
De J1020 heeft meer interfaces dan de J1010.
Het A206-moederboard van de J1020 heeft ook 2 MIPI CSI-connectoren, een M.2 key M-socket voor SSD-opslag en een RTC-header. De Micro-USB-poort is voor debuggen. De Jetson Nano module wordt geleverd met 4 GB RAM en 16 GB flash, in plaats van een MicroSD-kaartsleuf.
Het op Ubuntu gebaseerde NVIDIA JetPack 4.6 is vooraf geïnstalleerd op alle reComputer Jetson mini-pc's.
Een 12V/2A netvoeding wordt meegeleverd.
Meer informatie is beschikbaar op de website van Seeed Studio.